Fachowcy z energią

Energa wystartowała z nową ofertą  „Fachowcy z energią”. Czym różni się od pozostałych ofert gdańskiego sprzedawcy?

„Fachowcy z energią” to produkt, który jest dostępny od 16 stycznia 2017 roku. Klient może wybierać spośród dwóch pakietów: pakietu Standard oraz pakietu Premium. Jeśli konsument energii wybierze standardowy pakiet to w przypadku domowej awarii może liczyć na bezpłatną pomoc elektryka lub technika urządzeń grzewczych oraz gazowych. W ciągu 12 miesięcy można skorzystać z dwóch napraw fachowca – do kwoty 500 zł.

W przypadku pakietu Premium można dodatkowo skorzystać z pomocy serwisanta urządzeń RTV/AGD, hydraulika, dekarza, szklarza, ślusarza, a także technika systemów domofonowych oraz alarmowych. W pakiecie Premium są dwie interwencje w roku do kwoty 700 zł każda. Awarię domową można zgłaszać w Centrum Operacyjnym.

Ile kosztuje 1 kWh w tej ofercie Energii? W taryfie jednostrefowej cena energii wynosi 0,2969 zł brutto, a opłata handlowa wynosi 5,99 zł (pakiet standard i faktura elektroniczna). Z kolei w taryfie dwustrefowej 1 kWh kosztuje 0,3444 zł brutto w strefie dziennej i 0,2285 zł brutto w strefie nocnej. W pakiecie standard opłata handlowa wynosi 15,99 zł (faktura elektroniczna).

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *