Ile kosztuje prąd w PGE?

PGE-Obrót, spółka wchodząca w skład Polskiej Grupy Energetycznej, to największy sprzedawca prądu w Polsce. Jaką ma ofertę dla klientów indywidualnych?

Pomoc fachowców

To jeden z flagowych produktów PGE. Jest dostępny w wersji podstawowej, rozszerzonej czy kompleksowej. We wszystkich wersjach „Pomocy fachowców” obowiązuje ta sama stawka za kilowatogodzinę, czyli 0,2935 zł brutto. Wersje różnią się za to wysokością opłaty handlowej oraz zakresem usług fachowców. Opłata handlowa wynosi od 4,99 zł brutto do 9,99 zł brutto. Podstawowa wersja to pomoc elektryka, rozszerzona wersja do dodatkowo usługi ślusarza, dekarza, szklarza, hydraulika, technika urządzeń grzewczych, a wersja kompleksowa to także pomoc w przypadku awarii serwisanta sprzętu AGD i RTV oraz pomoc informatyka.

Bezpiecznie z PGE

To oferta sprzedaży prądu połączona z ubezpieczeniem mienia ruchomego od kradzieży. Ubezpieczycielem jest znana na rynku ubezpieczeń firma Link4. W ramach ubezpieczenia jest ubezpieczenie mienia ruchomego, które znajduje się w mieszkaniu lub domu. Ubezpieczenie jest od kradzieży z włamaniem oraz rabunku. Do wyboru klient ma dwa warianty. Wariant I zapewnia, że ceny energii nie zmienią się do 30.09.2019 roku, a wariant II daje gwarancje niezmienności stawek do 30.09.2020 roku. Cena prądu PGE w tej ofercie to 0,2935 zł brutto/kWh, a opłata handlowa w zależności od wybranego wariantu wynosi 5,99 zł lub 4,99 zł brutto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *