Ile kosztuje prąd w Tauronie?

Elektryk 24H, Serwisant 24H, GazPomoc 24H i Serwisant Gazowy 24H to flagowe produkty Tauronu. Ile wynosi cena za 1  kWh prądu? Prezentujemy ceny prądu Tauron

Prąd z Elektrykiem 24H

Z podanych wyżej ofert Prąd z Elektrykiem 24H najdłużej jest w ofercie Tauronu. W taryfie G11 stawka za 1 kWh wynosi 0,2966 zł brutto. Z kolei w taryfie dwustrefowej stawka wynosi 0,3667 zł brutto w strefie I oraz 0,1881 zł brutto w strefie II. Sprzedawca pobiera także opłatę handlową w wysokości 7,98 zł miesięcznie. Klient posiadający podpisaną umowę na tą ofertę może w przypadku awarii skorzystać z pomocy elektryka. Fachowiec w ciągu 4 godzin od zgłoszenia powinien się znaleźć na miejscu awarii. Tauron w ramach tej oferty gwarantuje, że ceny energii elektrycznej nie zmienią się przez okres do 3 lat.

Prąd z Serwisantem 24H Plus

To oferta Tauronu, w ramach której można skorzystać z usług fachowca od naprawy instalacji elektrycznej, urządzeń biurowych, sprzętu AGD, RTV oraz PC. Ta propozycja jest podobna do oferty Serwisant Gazowy 24H Plus –  pomoc w przypadku awarii instalacji oraz urządzeń gazowych. Kto jest  Serwisantem? To elektryk, ślusarz, hydraulik oraz serwisant urządzeń. Fachowiec na miejsce usterki zjawi się w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia (wyłączone są dni wolne od pracy). W trakcie trwania umowy (2 lub 3 lata) sprzedawca gwarantuje, że cena za kilowatogodzinę nie zmieni się. Cenniki znajdziecie na stronie sprzedawcy.

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *