Innogy fotowoltaika

Od blisko dwóch tygodni w ofercie innogy są instalacje fotowoltaiczne na raty. Sprzedawca prądu rozpoczął w ramach tej propozycji współpracę z Alior Bankiem. Instalacje PV od innogy można kupić na kredyt, maksymalnie na kwotę 60 tysięcy złotych, a okres kredytowania wynosi od 1 roku do 12 lat.

Dwie opcje oferty

Klient może zdecydować, która opcję produktu wybierze. Pierwsza opcja cechuje się 15% prowizją oraz 3,2% oprocentowaniem w skali roku, druga natomiast to 5% prowizja i 8,75% oprocentowania w stosunku rocznym. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni z całej Polski. Jak podaje innogy inwestycja w własną przydomową elektrownie słoneczną powinna się zwrócić po 10-15 latach. Miesięczna rata w przypadku instalacji kosztującej 17 tysięcy złotych i okresie kredytowania 12 lat wynosi 210 złotych.

Darmowa energia elektryczna

Warszawskie gospodarstwa domowe mogą skorzystać ze specjalnej promocji innogy. Sprzedawca takim klientom proponuje darmowy prąd przez rok, a konkretnie 3000 kilowatogodzin darmowej energii elektrycznej. Z bezpłatnego prądu warszawscy klienci spółki będą mogli korzystać do końca 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *