Kup prąd a konsolę otrzymasz za 1 zł

„Rodzina rozrywka” Energa to z pewnością jedna z ciekawszych ofert wśród sprzedawców energii elektrycznej. Jest to propozycja gdańskiej Energii kierowana do odbiorców prądu i… graczy.

Atrakcyjna cena prądu

W ramach oferty „Rodzinna rozrywka” sprzedawca energii elektrycznej proponuje atrakcyjne stawki za kilowatogodzinę. W taryfie jednostrefowej, czyli G11 cena prądu wynosi 0,3137 zł/kWh. Z kolei w taryfie dwustrefowej stawka w pierwszej strefie wynosi 0,3654 zł, a w strefie drugiej wynosi 0,2421 zł. Warto jednak zaznaczyć, że oferta cechuje się dosyć wysoką opłatą handlową – aż 55 zł miesięcznie. Umowa jest zawierana na okres 36 miesięcy i można ją podpisać tylko w wybranych Salonach Sprzedaży Energii (m.in. w Gdańsku, Gdyni, Kaliszu, Koszalinie, Toruniu, Olsztynie).

Konsola za złotówkę

W ramach tej oferty osoby podpisujące umowę kompleksową (umowa na dystrybucje i sprzedaż energii elektrycznej) za symboliczną złotówkę mogą zakupić w sklepie internetowym Energii konsole Xbox One S oraz grę FIFA 2017. Konsola posiada dysk twardy 500 GB, a zestaw jest wyposażony w kabel HDMI oraz kontroler bezprzewodowy. Aby skorzystać z oferty trzeba się spieszyć, bowiem oferta ma charakter limitowany. Decyduje zatem kolejność podpisania z Energą umów kompleksowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *