Oferty Plusa na prąd

Energię elektryczną można kupić także od telekomów, a jednym z nich jest Plus. Do wyboru są dwie oferty: Energia bez prognoz oraz Energia na abonament.

Oferta „Energia bez prognoz” cechuje się tym, że klienci otrzymują faktury za rzeczywiste zużycie energii elektrycznej.  W przypadku opcji Energia na abonament klient decyduje się na zakup pakietu energii w formie abonamentu. Rozliczenie następuje poprzez odczyt licznika, który odbywa się raz w roku lub dwa razy w roku.

Jakie są zalety tych ofert na prąd? Po pierwsze Plus gwarantuje, że cena energii elektrycznej nie ulegnie zmianie w ciągu 36 miesięcy od podpisania umowy. Uwagę zwraca także atrakcyjna stawka za kilowatogodzinę – w taryfie G11 wynosi 0,2816 zł brutto. Telekom pobiera niewielką miesięczną opłatę handlową – 3 zł brutto. Ponadto kupując prąd od Plusa można się rozliczać na podstawie faktycznego zużycia energii, a fakturę otrzymywać w formie elektronicznej. Klienci, którzy zużywają większe ilości energii mogą liczyć na jeszcze atrakcyjniejszą stawkę za kilowatogodzinę – 0,2644 zł brutto.

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *