Prąd i gaz dla dużej rodziny

To oferta Energi, która jest skierowana tylko i wyłącznie do osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Wyróżnia się bardzo atrakcyjnymi stawkami za energię elektryczną i gaz.

Cena prądu

W ramach tej oferty Energa sprzedaje prąd po cenie 0,2850 zł za 1 kWh w taryfie g11 oraz 0,3321 zł w strefie dziennej i 0,2199 zł w strefie nocnej w taryfie g12. Opłata handlowa, którą sprzedawca pobiera co miesiąc wynosi 5,99 zł. Powyższe stawki obowiązują przez cały okres trwania umowy, czyli przez 24 miesiące. Sprzedawca zobowiązuje się ich nie zmieniać.

Cena gazu

Jeśli chodzi o cenę gazu to dla odbiorców korzystając z taryf W1-4 wynosi 108,24 za 1 MWh. Z kolei stawki opłaty abonamentowej są różne dla poszczególnych grup taryfowych:

  • W1 – 3,68 zł
  • W2 – 6,14 zł
  • W3 – 7,37 zł
  • W4 – 18,44 zł

Oferta zawiera także gwarancję stałej ceny za paliwo gazowe, która obowiązuje przez 12 miesięcy od chwili zawarcia umowy. Podkreślmy, że z tej propozycji Energi mogą skorzystać tylko ci odbiorcy energii, którzy są w posiadaniu Karty Dużej Rodziny. Oferta prąd i gaz dla dużej rodziny została wyróżniona przez EnergiaDirect.pl porównywarkę cen energii i uzyskała tytuł oferty miesiąca.

Zalety i wady oferty

Z całą pewnością do zalet tej taryfy gdańskiego sprzedawcy zaliczymy stałą cenę energii elektrycznej oraz gazu a także atrakcyjną stawkę za 1 kWh zarówno prądu, jak i gazu. Minusem oferty jest ograniczona dostępność oferty, bowiem mogą z niej skorzystać tylko posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *